Kadra

Kadra przedszkola

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę. Pedagodzy naszego przedszkola pracują z sercem, niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Wspomagają i ukierunkowywują rozwój dzieci mając na uwadze ich wrodzone predyspozycje i zdolności. Zajęcia odbywają się w małych grupach w celu lepszego poznania dziecka przez nauczyciela, co umożliwia indywidualne podejście do każdego z nich. W swojej pracy aktywnie wdrażają nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka. Nauczyciele stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc aktywny udział w spotkaniach metodycznych, kursach, szkoleniach, radach pedagogicznych oraz studiach podyplomowych.

Poznaj naszą kadrę

urszulasobiech

Urszula Sobiech- dyrektor i nauczyciel w Przedszkolu Siedmiu Krasnoludków

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, jak również studia podyplomowe z zakresu polityki zarządzania oświatą.

Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam od wolontariatu w Fundacji Aktywności Dzieci „Szansa” a następnie pracując w placówkach niepublicznych i państwowych.

Tam doświadczyłam , że sukces w pracy z dzieckiem jest wynikiem sukcesu współpracy z rodzicem.

Zawsze ceniłam sobie zdobywanie nowych doświadczeń. W tym celu aktywnie uczestniczę w szeregu szkoleń, kursów oraz konferencji oświatowych.

Priorytetem w mojej pracy zawodowej jest dążenie do jak najlepszej jakości pracy , która daje ogromną satysfakcję i owocuje uśmiechniętymi buźkami naszych przedszkolaków oraz rodziców.

W wolnym czasie uwielbiam aktywność ruchową w zależności od pory roku: taniec, łyżwy, rower, narty.

Zawsze pasjonowało mnie malarstwo na płótnie.
Moje zainteresowania wykorzystuję w swojej pracy ale to właśnie praca z dziećmi jest największą pasją w moim życiu.

Paulina  Małecka – zastępca dyrektora w Przedszkolu Siedmiu Krasnoludków

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna z Logopedią w Wyższej Szkole Pedagogicznej Janusza Korczaka w Warszawie,a także studiów licencjackich z zakresu Rewalidacji z Elementami Poradnictwa Rehabilitacyjnego. Dodatkowo ukończone studia podyplomowe z zakresu Polityki i Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim.
Wybierając zawód pedagoga kierowałam się wewnętrzną potrzebą poznania i zbliżenia się do świata Dziecka. Okres dzieciństwa jest fundamentem w rozwoju człowieka. Nauczyciel wspierając w prawidłowy sposób rozwój Dziecka, może być świadkiem niezwykłych procesów i przemian, a także niejednokrotnie wpływać na nie.
Praca z dziećmi jest dla mnie źródłem niezwykłej energii, która przez lata pracy towarzyszy mi i pozwala cieszyć się każdym dniem spędzonym z nimi. Uśmiech Dziecka, a także jego sukcesy edukacyjne i wychowawcze są dla mnie zaszczytną nagrodą, dzięki którym swoją pracę odbieram jako pasję i spełnienie.
W swojej pracy staram się dostrzegać indywidualne potrzeby oraz predyspozycje każdego Dziecka. Jest dla mnie niezwykle ważne, aby każde Dziecko miało przestrzeń do wyrażanie samego siebie już od pierwszych lat życia. Jedną z metod pedagogicznych, które wywarły na mnie duży wpływ jako na pedagoga jest pedagogika Marii Montessorii i właśnie wspierając się tą metodą, poznaje Dzieci oraz sposób ich patrzenia na świat.
Czas wolny spędzam aktywnie z rodziną podróżując oraz uprawiając sporty. Od niedawna jestem również mamą wspaniałej dziewczynki, która w cudowny sposób prezentuje mi swoje dziecięce pragnienia, a także zaraża mnie swoim optymizmem i radością,

w-ce-dyrektor
Natalia Przybylska pop

Natalia Przybylska- nauczyciel 3 latki

Jestem studentką Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej w Wyższej Szkole Nauk Społecznych Pedagogium w Warszawie. Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi zdobywałam jako niania i opiekun w muzycznym żłobku, skąd zaczerpnęłam miłość do muzyki, otwartość na zabawę śpiewem, i improwizację.
Od 2017 roku współtworzę zespół Przedszkola Siedmiu Krasnoludków.
Interesuję się psychologią, fotografią, tworzę rękodzieło. Mam głowę pełno pomysłów, co wykorzystuje w pracy z dziećmi. Staram się być zawsze ciepła, uśmiechnięta, zaangażowana i godna zaufania. Poprzez swoją postawę chcę dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

Milena Hołownia – Dudzińska – nauczyciel grupa 2latki

Ukończyłam studia pedagogiczne z wychowania przedszkolnego na Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej oraz magisterskie z pedagogiki osób niepełnosprawnych intelektualnie na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi na różnym poziomie edukacyjnym i rozwoju.
Gdy założyłam własną rodzinę wiedziałam, że praca z dziećmi jest moim powołaniem i spełnieniem. Szybko nawiązuję pozytywny kontakt z dziećmi gdyż poświęcam im całe serce i energię. Rozumiem obawy i troski rodziców gdyż łącze pracę nauczyciela z wychowywaniem własnych dzieci. Obserwowanie dzieci jak odnoszą małe/wielkie sukcesy jest dla mnie największą satysfakcją zawodową. W pracy inspiruję się podejściem Korczaka do wychowania dzieci a także porozumieniem bez przemocy Marshalla B. Rosenberga. Wolne chwilę spędzam aktywnie z rodziną a także uprawiam sport, czytam książki.
nauczycielka przedszkole warszawa
annapludowska

Anna Płudowska- nauczyciel w grupie 4 latki

Absolwentka kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Obecnie kontynuuję tam naukę na kierunku pedagogika szkolna z terapią pedagogiczną. Podczas praktyki nauczycielskiej miałam możliwość uczestniczenia w warsztatach socjoterapeutycznych i terapii SI dla dzieci i młodzieży.

W wolnej chwili lubię wygodnie usiąść w fotelu z dobrą książką i zatracić się w świecie marzeń i przygód. Interesują mnie również tematy związane z aranżacją wnętrz. Uwielbiam kontakt z przyrodą – wycisza mnie to i poprawia samopoczucie. Staram się także włączać w pomoc na rzecz porzuconych zwierząt.

Zdecydowałam się na pracę z dziećmi ponieważ daje mi to wiele satysfakcji. Staram się być pomocna w ich codziennej komunikacji i poszerzaniu horyzontów. Pragnę inspirować dzieci do otwierania się na nowe doświadczenia i podążanie za pasjami. Uważam, że każda mała istota obdarzona jest niepowtarzalnymi potencjałami możliwości, które należy pomóc im w pełni rozwijać. Zaś największą nagrodą za trudy pracy nauczyciela jest uśmiech na twarzy dziecka.

Katarzyna Kłembokowska- nauczyciel 2 latki

Jestem absolwentką Matematyki na Politechnice Lubelskiej oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych. Od najmłodszych lat wiedziałam, że chcę zostać nauczycielką (to ja zawsze nią byłam w dziecięcych zabawach w szkołę), dlatego też wybrałam taki kierunek studiów, który pozwoliłby mi na  połączenie dwóch największych pasji, matematycznej oraz pracy z dziećmi. W trakcie odbywania praktyk studenckich w Szkole Podstawowej odkryłam, że moje serce należy do najmłodszych i to właśnie u nich chciałabym rozbudzać zainteresowanie Matematyką. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji, a każdy dziecięcy uśmiech i zadowolenie staje się dla mnie motywacją. Oprócz matematycznej pasji interesuję się również muzyką, fotografią i filmem (szczególnie filmami animowanymi). W wolnym pochłania mnie nauka gry na gitarze.

katarzyna kłebokowska pop
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Magdalena Warakomska- Pochodyła – psycholog, psychoterapeuta

Prywatnie niepoprawna optymistka,  amatorka dobrej kawy, w ciągłym biegu, mama trójki dzieci.  Z przedszkolem współpracuję od samego początku,  jestem uzależniona od energii i  pozytywnych reakcji swoich podopiecznych. Praca z dziećmi jest moją pasją i dobrą zabawą.

Przez lata  współpracowałam z  przedszkolami i żłobkami na terenie Warszawy. Obecnie oprócz przedszkola Siedmiu Krasnoludków pracuje w Społecznej Szkole Podstawowej STO  oraz w Poradni PrimoPsyche. Zajmuję sie terapią dzieci, młodzieży, dorosłych oraz par.

W Przedszkolu prowadzę  obserwacje i zajęcia ogólnorowojowe z elementami edukacji emocjonalnej podczas których dzieci uczą sie rozpoznawać emocje, radzić sobie z nimi oraz kształtują postawy empatyczne wobec kolegów i koleżanek. Cała reszta to po prostu dobra zabawa.

Robert Rostek-nauczyciel wychowania fizycznego, trener piłki nożnej

Ukończyłem studia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Jestem trenerem klasy drugiej piłki nożnej, menedżerem sportu, kierownikiem i wychowawcą wypoczynku oraz uczestnikiem wielu szkoleń i konferencji podnoszących moje kwalifikacje.

Moim celem jest wdrażanie dzieci do regularnej aktywności fizycznej i nabycie przez nie prawidłowej postawy oraz wiedzy na temat podstawowych zachowań prozdrowotnych.

Podczas zajęć proponuję bogaty i urozmaicony zestaw ćwiczeń, gier i zabaw ogólnorozwojowych przy użyciu różnorodnego sprzętu sportowego. Moi maili sportowcy zdobywają nowe umiejętności i rozwijają się z uśmiechem na ustach, co jest największą satysfakcją i podziękowaniem za wspólny wysiłek, a nazywając rzecz po imieniu – zabawę, bo praca z małymi dziećmi to przede wszystkim zabawa.

Na co dzień spędzam aktywnie czas razem z przyjaciółmi. Uwielbiam spontaniczne wypady turystyczno-rekreacyjne w każde regiony świata ale najchętniej wracam w nasze piękne góry.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
malgorzata-puszkiewicz

Małgorzata Puszkiewicz – lektor języka angielskiego

Pracuję tworząc inspirujące i kreatywne środowisko dla każdego dziecka, wykorzystując ich naturalny potencjał – żywiołowość, entuzjazm i ciekawość świata. Tworzone przeze mnie zajęcia bazują na piosenkach i zabawach ruchowych, elementach dramy oraz storytelling.
Wykorzystuję m.in. swoje zamiłowanie do śpiewu, tańca, TPR, metody audiowizualne oraz założenia edukacji zintegrowanej.

Różnorodne formy i metody pracy z dziećmi czynią moje zajęcia nie tylko nauką, ale przede wszystkim wspaniałą zabawą. Odczuwam ogromną satysfakcję z radości dzieci cieszących się moimi lekcjami.

Od kilku lat współpracuję z Przedszkolem 7 Krasnoludków- miejscu o niesamowitym klimacie. Motywujący współpracownicy, przesympatyczni, wyjątkowi, pełni potencjału uczniowie i ich niezastąpiona pomoc- rodzice.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą małej Antosi. Uwielbiam wszelkie aspekty sztuki, które zajmują mnie w wolnym czasie. Ćwiczę jogę, spaceruję z psem i kocham muzykować wspólnie z moją rodziną

Katarzyna Sokołowska – lektora języka francuskiego

Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języka Francuskiego w Lublinie. Od czasów liceum jestem pasjonatką języka francuskiego i wszystkiego właściwie co z Francją związane.

Kiedy w 2009 urodziła się moja córka zdecydowałam się pozostawić pracę w korporacji i zacząć uczyć dzieci języka. Założyłam firmę Dzieci na językach -francuski od najmłodszych lat i dzielę się moją pasją z dziećmi i młodzieżą udowadniając, że francuski wcale nie jest taki trudny. Momenty kiedy dzieci zaczynają same z siebie śpiewać po francusku lub stają się autonomiczne w prostych konwersacjach są dla mnie ogromną radością.

Interesuję się neurodydaktyką i staram się wykorzystywać jej elementy w pracy z dziećmi. W wolnych chwilach dużo czytam, spędzam czas z najbliższymi oraz podróżuję.

pani-od-francuskiego---nowa

Facebook